Fierastrau circular de banc Peugeot ENERGYSAW-180ASP, aspirator integrat, 2200 W, disc 180mm
Cod: PE-132007
Fierastrau circular de banc Peugeot ENERGYSAW-180ASP, aspirator integrat, 2200 W, disc 180mm PEUGEOT
PEUGEOT OUTILAGE, Saint-Pierre-des-Corps, Franta
Pret de lista: 1.619,67 LEI
Pret oferta: 1.265,99 LEI
Pret oferta fara TVA: 1.046,27 LEI
Perioada promotiei: 20.04.2026 - 31.05.2026 In limita stocului disponibil
Descriere
Masina de taiat parchet cu aspirator integrat, ideala pentru santiere fara praf.
Taiere curata si precisa, ideala pentru taierea parchetului
Aspirator incorporat: colecteaza pana la 95% din praf
Compact si usor de transportat pe santier
Cablu de alimentare de 4 m cu infasurare rapida
Adaptabil la un suport universal pentru ferastrau
Taiere oblica la stanga pana la 45°.
Echipata cu doua extensii laterale si doua cleme.
Iluminare LED si vizor laser.
Maner triplu de siguranta.
Protectie termica (oprire automata in caz de supraincalzire)
Reinfasurare cablu de alimentare
Adaptabil la stativul universal pentru ferastrau
Intrerupator de subtensiune
Specificatii
Putere: 2200 W
Inaltime de taiere maxima (la 90°): 42 mm
Inaltime de taiere la 45°: 30 mm
Diametru exterior disc: 180 mm
Numar dinti disc: 40
Turatie in gol: 4800 rot/min
Lungime cablu de alimentare: 4 m
Greutate: 16 kg
Set livrare
Panza fierastrau placata
Lama cu diametrul de 165 mm, dinti 50T, alezaj de 20 mm
Aparatoare disc transparenta, pentru o buna vizibilitate.
Ghidaj pentru taieri paralele.
Ghidaj pentru taieri la unghi.
Sac textil de colectare praf.
O pereche de ochelari de protectie, dopuri de urechi si o masca de praf.
-22%
Cod comanda: PE-132007
PEUGEOT
Pret fara TVA: 1.046,27 LEI
  • Stoc limitat
Adauga in cos
Perioada promotiei:
In limita stocului disponibil
Iluminare LED si vizor laser.
Maner triplu de siguranta.
Intrerupator de subtensiune
Putere: 2200 W
Diametru exterior disc: 180 mm
Numar dinti disc: 40
Turatie in gol: 4800 rot/min
Greutate: 16 kg
Panza fierastrau placata
Ghidaj pentru taieri paralele.
Ghidaj pentru taieri la unghi.
Sac textil de colectare praf.
In perioada 2012 - 2017 grupul se concentreaza pe scule electrice si accesorii.
Din 2018 este dezvoltata platforma de scule cu acumulatori Energy HUB 18V, gama 100% PEUGEOT.