Suflanta cu aer cald compacta, cu 2 acumulatori 5Ah 18V, M18BHG-502C, Milwaukee
Cod: 4933459772
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 2.914,89 LEI
Pret fara TVA: 2.409,00 LEI
Descriere
Rezistenta termica de inalta performanta ii permite suflantei sa atinga temperatura de 470 °C
Carlig pentru scara rezistent, pentru gestionarea si siguranta locului de munca
Lumina LED integrata pentru iluminarea zonei de lucru
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Specificatii
Capacitate acumulator: 5.0 Ah
Temperatura de lucru: 470 °C
Viteza de ventilare aer: 170 l/min
Tip acumulator: Li - Ion
Numar acumulatori: 2
Greutate: 1.4 kg
Cod comanda: 4933459772
Preț: 2.914,89 LEI
Pret fara TVA: 2.409,00 LEI
- Stoc limitat
Acumulator Milwaukee RedLithium 18V 5Ah, M18B5 x 2 buc
Cod: 4932430483
Incarcator Milwaukee M12™ - M18™, tip M12-18FC x 1 buc
Suflanta cu aer cald compacta 18V, SOLO, M18BHG-0, Milwaukee x 1 buc
Tensiune acumulator: 18.0 V
Capacitate acumulator: 5.0 Ah
Temperatura de lucru: 470 °C
Tip acumulator: Li - Ion
Numar acumulatori: 2
Greutate: 1.4 kg
Duza reductie pentru pistoalele de aer cald, 14 mm
Preț: 72,54 LEI
- Stoc limitat
Duza reductie pentru pistoalele de aer cald, 20 mm
- Intreaba stoc
Duza lata de suprafete pentru pistoalele de aer cald, 50 mm
- Intreaba stoc
Duza reductie pentru pistoalele de aer cald, 9 mm
- In stoc
Duza papuc de sudura pentru pistoalele de aer cald, 10 mm
Duza de sudura pentru pistoalele de aer cald, 10 mm
Duza lata de suprafete pentru pistoalele de aer cald, 75 mm
Duza lata cu protectie pentru pistoalele de aer cald
Duza reflector pentru pistoalele de aer cald
Incarcator Milwaukee M12™ - M18™, tip M12-18 C
Acumulator Milwaukee 18V 2Ah, M18B2
- In stoc
Acumulator Milwaukee 18V 4Ah, M18B4
Incarcator secvential cu 6 porturi Milwaukee M14™ - M18™, tip M1418C6
Acumulator Milwaukee RedLithium 18V 5Ah, M18B5
Incarcator Milwaukee M12™ - M18™, tip M12-18FC
Pachet 2 Acumulatori Milwaukee 18V 5Ah, M18B52
Acumulator Milwaukee High Output 18V 5.5Ah, M18HB5.5
Acumulator Milwaukee High Output 18 3Ah, M18HB3
Incarcator dublu Milwaukee M18™, tip M18DFC
Acumulator Milwaukee 18V 5Ah, M18™ B5-CR cu rezistenta la actiunea substantelor chimice
Acumulator Milwaukee FORGE™ 18V 8Ah, M18FB8