Set 3 scule 18V: M18ONEFHIWF34, M18FSAG125X, M18FSAG125X, 3 x M18HB 5.5 Ah, incarcator M12-18FC, 2 x cutie PACKOUT TOOLBOX si geanta
Cod: 4933479534
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 6.871,59 LEI
Pret fara TVA: 5.679,00 LEI
Descriere
Set 4 scule 18V: M18ONEFHIWF34, M18FSAG125X-0, M18 GG-0, 3 x M18HB 5.5 Ah, incarcator M12-18FC, 2 x cutie PARCKOUT TOOLBOX si geanta
M18ONEFHIWF34 - Masina de gaurit si insurubat
M18FSAG125X-0 - Polizor unghiular
M18 GG-0 - Pistol pentru gresat
3 x acumulator M18HB 18V 5.5 Ah
Incarcator rapid M12-18FC
2 x cutie PACKOUT TOOLBOX
Geanta scule CONTRACTOR
Set livrare
- Pentreu acumulator de 18V
- Patrat actionare: 1/2"
- Moment maxim: 2034 Nm
- 4 trepte de reglaj
- Pentru acumulator de 18V
- Diametru disc: 125mm
- Turatie: 8000 rpm
- Pentru acumulator de 18V
- Presiune: 690 bar
Incarcator rapid M12-18FC
2 x cutie PACKOUT TOOLBOX
Geanta scule CONTRACTOR
Cod comanda: 4933479534
Preț: 6.871,59 LEI
Pret fara TVA: 5.679,00 LEI
- Intreaba stoc
- Pentreu acumulator de 18V
- Patrat actionare: 1/2"
- Moment maxim: 2034 Nm
- 4 trepte de reglaj
- Pentru acumulator de 18V
- Diametru disc: 125mm
- Turatie: 8000 rpm
- Pentru acumulator de 18V
- Presiune: 690 bar