Polizor unghiular 230 mm, 18V, 12Ah FORGE™, comutator tip clapeta, cutie HD plastic, tip M18FLAG230XPDB-121C
Cod: 4933499241
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 5.334,89 LEI
Pret fara TVA: 4.409,00 LEI
Descriere
Este primul polizor unghiular cu disc de 230 mm la nivel mondial alimentat cu un singur acumulator de 18 V care oferă putere mare de polizare, mai ușor decât sculele cu cablu și permite efectuarea a până la 68 de tăieturi în țevi din inox de 42 mm cu o singură încărcare
Frâna oprește mai rapid discul pentru protecție mai bună a utilizatorului
Comutator de siguranță neblocabil cu funcție „line-lock-out” pentru prevenirea pornirii automate
Piuliță FIXTEC™ pentru schimbarea fără cheie a discului
Mâner lateral anti-vibrații pentru vibrații scăzute
Sistem flexibil de acumulatori: funcționează cu toți acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Specificatii
Tip acumulator: Li - Ion
Tensiune acumulator: 18.0 V
Capacitate acumulator: 12.0 Ah
Numar acumulatori: 1
Turatie: Fixa
Turatie: 6600 rpm
Greutate: 5.3 kg
Set livrare
Cutie HD
1 x acumulator 18V, 12 Ah FORGE™
Incarcator M12 - M18
Cod comanda: 4933499241
Preț: 5.334,89 LEI
Pret fara TVA: 4.409,00 LEI
- Intreaba stoc