Polizor unghiular 125 mm cu comutator glisant, 2 acumulatori M18B4 de 18 V, 4.0 Ah, tip M18BLSAG125X-402X
Cod: 4933492644
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 2.588,19 LEI
Pret fara TVA: 2.139,00 LEI
Descriere
11.000 RPM optimizate pentru aplicatii de taiere
Motor puternic fara perii - oferind performante similare cu un polizor cu calbu de 800 W
Cel mai compact si mai usor polizor unghiular cu acumulator din gama
Ambreiajul de siguranta protejeaza utilizatorul de leziunile prin recul
Sistem FIXTEC™ pentru schimbarea fara cheie a discului
Aparatoare fara cheie 125 mm cu reglare rapida fara a utiliza o cheie
Ecran de praf integrat pentru a preveni intrarea resturilor, prelungind durata de viata a motorului
Maner ergonomic
Functie „line-lock-out” pentru prevenirea pornirii automate
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Specificatii
Tip acumulator: Li-Ion; Li-Ion RedLitium
Tensiune acumulator: 18.0 V
Capacitate acumulator: 4.0 Ah
Numar acumulatori: 2
Turatie: Fixa
Turatie: 11000 rpm
Greutate: 2.4 kg
Set livrare
2 x M18 B4 Acumulatori RedLitium 4 .0 Ah,
M12-18 C Incarcator,
Cutie HD
Cod comanda: 4933492644
Preț: 2.588,19 LEI
Pret fara TVA: 2.139,00 LEI
- Intreaba stoc
Maner ergonomic
Diametru disc: 125 mm
Tensiune acumulator: 18.0 V
Capacitate acumulator: 4.0 Ah
Numar acumulatori: 2
Turatie: Fixa
Turatie: 11000 rpm
Greutate: 2.4 kg
M12-18 C Incarcator,
Cutie HD
Taler-supert de slefuit cu arici, 125mm, filet M14, BOSCH
Preț: 107,69 LEI
Cod: 2608601077
- Stoc limitat
Dispozitiv de taiat sanfrenat/polizat SIGMA SIMPLE-BEVEL, tip 36A5D
Cod: 36A5D
- Intreaba stoc
Dispozitiv de taiat la unghi si sanfrenat/polizat muchii SIGMA JOLLY EDGE, tip 37A3D
Cod: 37A3D
- Stoc limitat
Dispozitiv de taiat la unghi SIGMA J-PRO, tip 37B2D
Cod: 37B2D
Sistem vibrant pentru polizoare pentru placi ceramice SIGMA, tip 42F
Cod: 42F