Polizor unghiular 125 mm, cu 2 acumulatori M18B4 de 18 V Li-Ion REDLITHIUM™, 5.0 Ah, Milwaukee tip M18FSAG125XB100P-502P
Cod: 4933498241
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 3.471,49 LEI
Pret fara TVA: 2.869,00 LEI
Descriere
Performanta similara unui polizor unghiular alimentat la 220 V cu fir -1200 W.
Cu franare și comutator culisant
Sistemul de franare RAPIDSTOP™ opreste discul in mai putin de 2 secunde.
Dispune de maner lateral anti-vibratii pentru vibratii reduse
Sistem integrat FIXTEC™.
Design subtire pentru o mai buna manevrare.
Aparatoare reglabila de 125 mm pentru capacitate mare de taiere si reglare rapida fara a fi nevoie de o cheie.
Functie de blocare pentru a preveni pornirea automata.
Dimensiunea arborelui M14
Timp de oprire < 2
Soft Start
Protectie anti-recul
Sistem de siguranta impotriva intreruperilor de curent
Nivel de putere acustica 93,6 (LWA)(dB(A))
Incertitudinea nivelului de putere acustica 3 (dB(A))
Nivel de presiune acustica 82,6 (LPA)(dB(A))
Incertitudinea nivelului de presiune acustica 3 (dB(A))
Nivel de vibratie cu incertitudine 1,5 m/s²
Vibratie de macinare 5,01 m/s²
Vibratie in smirghel cu incertitudine 1,5 m/s²
Sistem flexibil de baterii: Functioneaza cu toate bateriile MILWAUKEE® M18™.
Specificatii
Tip acumulator: Li-Ion; Li-Ion RedLitium
Tensiune acumulator: 18.0 V
Capacitate acumulator: 5.0 Ah
Numar acumulatori: 2
Turatie: Fixa
Turatie: 8500 rpm
Greutate: 2.7 kg
Set livrare
Pachet incarcator rapid M12™ - M18™ si 2 acumulatori M18™ 5,0 Ah
Geanta transport PACKOUT Box - cod 4932464080
91 Discuri subțiri PRO+ pentru debitare metal - SCS41 125 x 1.0 mm - cod 4932451487
4 Discuri diamantate DHTi -125 x 2.1 mm - cod 4932399553
Cod comanda: 4933498241
Sistem integrat FIXTEC™.
Dimensiunea arborelui M14
Timp de oprire < 2
Soft Start
Protectie anti-recul
Vibratie de macinare 5,01 m/s²
Diametru disc: 125 mm
Tensiune acumulator: 18.0 V
Capacitate acumulator: 5.0 Ah
Numar acumulatori: 2
Turatie: Fixa
Turatie: 8500 rpm
Greutate: 2.7 kg
Taler-supert de slefuit cu arici, 125mm, filet M14, BOSCH
Preț: 107,69 LEI
Pret fara TVA: 89,00 LEI
Cod: 2608601077
- Stoc limitat
Dispozitiv de taiat sanfrenat/polizat SIGMA SIMPLE-BEVEL, tip 36A5D
Preț: 2.269,60 LEI
Cod: 36A5D
- Intreaba stoc
Dispozitiv de taiat la unghi si sanfrenat/polizat muchii SIGMA JOLLY EDGE, tip 37A3D
Cod: 37A3D
- Stoc limitat
Dispozitiv de taiat la unghi SIGMA J-PRO, tip 37B2D
Cod: 37B2D
Sistem vibrant pentru polizoare pentru placi ceramice SIGMA, tip 42F
Cod: 42F