Polizor unghiular 115 mm, cu 2 acumulatori M18B4 de 18 V, 4.0 Ah, tip HD18AG115-402C
Cod: 4933441300
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 2.963,29 LEI
Pret fara TVA: 2.449,00 LEI
Descriere
Angrenajele metalice maximizeaza durabilitatea
Inaltimea redusa a carcasei angrenajului si designul subtire al acesteia asigura o ergonomie optima
Maner lateral cu posibilitate de montare in mai multe pozitii pentru usurinta in utilizare
Indicatorul afiseaza nivelul de energie ramas
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Date tehnice
Specificatii
Tip acumulator: Li - Ion; Li-Ion RedLitium
Tensiune acumulator: 18.0 V
Capacitate acumulator: 4.0 Ah
Numar acumulatori: 2
Turatie: Fixa
Turatie: 9000 rpm
Greutate: 2.4 kg
Set livrare
2 x M18 B4 Acumulatori REDLITHIUM™ 18 V, 4.0 Ah
M12-18 C Incarcator,
Cutie plastic
Aparatoare, maner lateral
Cod comanda: 4933441300
Diametru disc: 115 mm
Tensiune acumulator: 18.0 V
Capacitate acumulator: 4.0 Ah
Numar acumulatori: 2
Turatie: Fixa
Turatie: 9000 rpm
Greutate: 2.4 kg
M12-18 C Incarcator,
Cutie plastic
Aparatoare, maner lateral
Dispozitiv de taiat sanfrenat/polizat SIGMA SIMPLE-BEVEL, tip 36A5D
Preț: 2.269,60 LEI
Pret fara TVA: 1.875,70 LEI
Cod: 36A5D
- Intreaba stoc
Dispozitiv de taiat la unghi si sanfrenat/polizat muchii SIGMA JOLLY EDGE, tip 37A3D
Preț: 1.902,36 LEI
Cod: 37A3D
- Stoc limitat
Dispozitiv de taiat la unghi SIGMA J-PRO, tip 37B2D
Cod: 37B2D
- Stoc limitat
Sistem vibrant pentru polizoare pentru placi ceramice SIGMA, tip 42F
Cod: 42F
- Intreaba stoc
Disc abraziv pentru debitat/taiat inox, 115x22.2x1.0 mm PH EHT