Polizor unghiular 115 mm, 28V, 5Ah, cutie carton, tip HD28 AG115-502X
Cod: 4933448540
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 4.620,99 LEI
Pret fara TVA: 3.819,00 LEI
Descriere
Cutia de viteze complet metalica maximizeaza durabilitatea
Înaltimea redusa a grupului de angrenare si designul subtire al acesteia asigura o ergonomie optima
Schimbare rapida si usoara a discului cu ajutorul piulitei brevetate FIXTEC™
Maner lateral cu AVS pentru confort în utilizare si mai putina solicitare pentru utilizator
Indicatorul afiseaza nivelul de energie ramas
Specificatii
Tip acumulator: Li - Ion
Tensiune acumulator: 28.0 V
Capacitate acumulator: 5.0 Ah
Turatie: Fixa
Turatie: 9000 rpm
Greutate: 1.90 kg
Set livrare
Aparatoare de protectie
Maner AVS suplimentar
Piulita cu flansa FIXTEC
Cutie HD
Cod comanda: 4933448540
Incarcator Milwaukee M28™, tip M28C x 1 buc
Cod: 4932352524
Acumulator Milwaukee 28V 5Ah, M28B5 x 2 buc
Polizor unghiular 115 mm, 28V, SOLO, cutie carton, tip HD28 AG115-0X x 1 buc
Diametru disc: 115 mm
Tip acumulator: Li - Ion
Tensiune acumulator: 28.0 V
Capacitate acumulator: 5.0 Ah
Turatie: Fixa
Turatie: 9000 rpm
Greutate: 1.90 kg
Aparatoare de protectie
Maner AVS suplimentar
Piulita cu flansa FIXTEC
Cutie HD
Disc taiere metal, cu degajare, 115x22.2x2.5 mm
Preț: 5,69 LEI
Pret fara TVA: 4,70 LEI
- In stoc
Disc taiere inox, drept, 115x22.2x2.0 mm
Preț: 4,30 LEI
Pret fara TVA: 3,55 LEI
- In stoc
Disc taiere inox, drept, 115x22.2x1.0 mm
Preț: 4,56 LEI
Pret fara TVA: 3,77 LEI
Disc diamantat pentru beton, 115x22.2 mm
Preț: 63,63 LEI
Pret fara TVA: 52,59 LEI
Disc diamantat FPE EcoLine, pentru ceramica/gresie, 115x22.23 mm
Preț: 46,89 LEI
Disc lamelar / evantai de slefuire X431, 115 mm, G60, cu degajare, suport plastic
Preț: 9,52 LEI
Pret fara TVA: 7,87 LEI
- Intreaba stoc
Disc lamelar / evantai de slefuire X551, 115 mm, G60, cu degajare, suport fibra
Pret fara TVA: 9,60 LEI
- Intreaba stoc
Disc lamelar / evantai de slefuire, X571, 115 mm, G60, cu degajare, suport plastic
Disc taiere standard pentru metal, drept, 115x22.2x1.0 mm
Preț: 2,76 LEI
Pret fara TVA: 2,28 LEI
Dispozitiv de taiat sanfrenat/polizat SIGMA SIMPLE-BEVEL, tip 36A5D
Cod: 36A5D
Dispozitiv de taiat la unghi si sanfrenat/polizat muchii SIGMA JOLLY EDGE, tip 37A3D
Cod: 37A3D
- Stoc limitat
Dispozitiv de taiat la unghi SIGMA J-PRO, tip 37B2D
Cod: 37B2D
- Stoc limitat
Sistem vibrant pentru polizoare pentru placi ceramice SIGMA, tip 42F
Cod: 42F
Incarcator Milwaukee M28™, tip M28C
Acumulator Milwaukee 28V 3Ah, M28BX
Acumulator Milwaukee 28V 5Ah, M28B5
Disc abraziv pentru debitat/taiat inox, 115x22.2x1.0 mm PH EHT
Preț: 7,56 LEI
Pret fara TVA: 6,25 LEI
Dispozitiv de evacuare praf pentru polizoare unghiulare
Cod: DEP125
Disc diamantat GEKKO pentru gresie, fainta, granit, 115x22.2 mm
Cod: GK115
Disc diamantat segmentat LE-PLUS pentru beton, 115x22.2 mm
Cod: LE-PLUS115
Disc diamantat Diatech LE115 - 115x22.2x10 mm, segmentat, pentru materiale de constructie si beton
Cod: LE115
Disc diamantat continuu Maxon pentru faianta, 115x22.2 mm
Cod: MCS115C
Disc diamantat MAXON segmentat pentru beton, caramida, 115x22.2 mm
Cod: MSZ115C
Disc diamantat continuu Maxon Turbo pentru beton, caramida, 115x22.2 mm
Cod: MT115C
Suport pentru polizoare unghiulare 125 mm, tip ST125B
Cod: PE-100522
Disc diamantat pentru gresie si faianta, PYTHON, 115x22.2 mm