Pistol pentru gresat cu acumulatori 18V Li-Ion, 1x2.0 Ah, tip M18GG-201C
Cod: 4933440490
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 3.023,79 LEI
Pret fara TVA: 2.499,00 LEI
Descriere
Motorul puternic de 18 V asigura o presiune de lucru maxima de 690 bari
Cea mai buna autonomie din clasa sa - distribuie pana la 7 cartuse pe incarcare
Echilibru si ergonomie superioare ale manerului - cu o lungime de numai 355 mm si o greutate de 3,9 kg
Supapa de aerisire - mecanism de amorsare pentru un debit rapid
Trei moduri de incarcare - vrac, cartus si aspiratie
Capacitate a cartusului de 400 ml; 473 ml vrac
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Echipat cu furtun flexibil de inalta presiune de 1219 mm cu protectie pentru arc
Date tehnice
Tensiune ac: 18 V
Capacitate ac. 2.0 Ah
Presiune de lucru: max. 690 bari
Capacitate cartus: 400 ml
Furtun: 1219 mm
Tip acumulator: RedLitium Li-Ion
Lungime: 255 mm
Greutate: 3.9 kg
Set livrare
1 x M18 B2 Acumulator 18 V, 2.0 Ah,
M12-18 C Incarcator,
Cutie plastic
Cod comanda: 4933440490
Preț: 3.023,79 LEI
Pret fara TVA: 2.499,00 LEI
- Intreaba stoc
Tensiune ac: 18 V
Capacitate ac. 2.0 Ah
Capacitate cartus: 400 ml
Furtun: 1219 mm
Lungime: 255 mm
Greutate: 3.9 kg