Masina pentru taiat tije filetate 18V, SOLO, tip M18BLTRC-0X
Cod: 4933471150
Masina pentru taiat tije filetate 18V, SOLO, tip M18BLTRC-0X MILWAUKEE
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA
Pret de lista: 3.882,89 LEI
Pret fara TVA: 3.209,00 LEI
Descriere
O scula perfect echilibrata, cu o prindere centrata perfect, care ofera o folosire optima cu o mâna
Deschidere automata a gurii dupa taiere pentru a permite repetarea operatiei
Scula ofera posibilitatea taierii de piese de mici dimensiuni cu o lungime minima de 3,8 cm
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Specificatii
Tensiune acumulator: 18.0 V
Capacitate acumulator: Se livreaza fara acumulatori
Tip Acumulator: Li-Ion
Capacitate maxima de taiere la 0⁰: 12 mm
Capacitate de taiere in otel: M6, M8, M10, M12 mm
Turatie: Fixa
Greutate: 3.9 kg
Set livrare
Cutie HD
Cod comanda: 4933471150
MILWAUKEE
Pret fara TVA: 3.209,00 LEI
  • Intreaba stoc
Adauga in cos
Tensiune acumulator: 18.0 V
Tip Acumulator: Li-Ion