Masina de insurubat cu impact 18V Li-Ion , SOLO, 1/2", Milwaukee M18FHIW2F12-0X
Cod: 4933492782
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 2.430,89 LEI
Pret fara TVA: 2.009,00 LEI
Descriere
Densitate mare de putere: cheia de impact, cuplu ridicat M18 FUEL™ ofera un cuplu de strangere de 1491 Nm si un cuplu de desfacere de 2034 Nm intr-o dimensiune compacta de 193 mm, ceea ce ofera mai mult acces in spatii inguste
Carcasa robusta pentru mai multa durabilitate
Tri-LED-urile ofera iluminare de inalta definitie pentru a creste vizibilitatea spatiului de lucru
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Specificatii
Capacitate acumulator: Se livreaza fara acumulatori
Cap antrenare: 1/2"
Moment max. strangere: 1491 Nm
Moment maxim (desfacere): 2034 Nm
Tip acumulator: Li-Ion
Turatie: Reglabila
Turatie: Treapta I: 0-700/ Treapta II: 0-1300/ Treapta III: 0-2000/ Treapta IV: 0-2000 rpm
Trepte de viteza: 4
Diametru maxim suruburi: M36
Greutate: 3.4 kg
Set livrare
Cutie HD
Cod comanda: 4933492782
Tensiune acumulator: 18.0 V
Cap antrenare: 1/2"
Moment max. strangere: 1491 Nm
Tip acumulator: Li-Ion
Turatie: Reglabila
Trepte de viteza: 4
Diametru maxim suruburi: M36
Greutate: 3.4 kg
Cutie HD
Incarcator Milwaukee M12™ - M18™, tip M12-18 C
Preț: 627,99 LEI
Pret fara TVA: 519,00 LEI
Cod: 4932352959
- Intreaba stoc
Acumulator Milwaukee 18V 4Ah, M18B4
Preț: 966,79 LEI
- Stoc limitat
Incarcator secvential cu 6 porturi Milwaukee M14™ - M18™, tip M1418C6
- Intreaba stoc
Acumulator Milwaukee RedLithium 18V 5Ah, M18B5
- In stoc
Acumulator Milwaukee High Output 18V 5.5Ah, M18HB5.5
Incarcator dublu Milwaukee M18™, tip M18DFC
Incarcator cu 6 porturi M18™ PACKOUT™, tip M18PC6
- Stoc limitat
Acumulator Milwaukee FORGE™ 18V 8Ah, M18FB8
Incarcator dublu Milwaukee M18™, tip M18DBSC
Acumulator Milwaukee M18™ REDLITHIUM™ FORGE™ HIGH OUTPUT 18V 6.0 Ah, M18FB6