Masina de insurubat cu impact 18V, 3/4", SOLO, Milwaukee M18ONEFHIWF34-0X FUEL™
Cod: 4933459729
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 3.023,79 LEI
Pret fara TVA: 2.499,00 LEI
Descriere
Masina de insurubat cu impact cu cuplu ridicat M18 FUEL™ cu tehnologie ONE-KEY™ dezvolta un cuplu de strangere de 1627 Nm cu o dimensiune compacta de 213 mm, oferind mai mult acces in spatii inguste
Modul 4 de desfacere al suruburilor asigura un cuplu maxim de 2034 Nm, cu o turatie de 750 rpm pentru control de neegalat la desfacerea organelor de asamblare
Sistem de prindere ¾″ cu inel de fixare
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Specificatii
Capacitate acumulator: Se livreaza fara acumulatori
Cap antrenare: 3/4"
Moment max. strangere: 1627 Nm
Moment maxim (desfacere): 2034 Nm
Tip acumulator: Li - Ion
Turatie: Reglabila
Trepte de viteza: 4
Diametru maxim suruburi: M33
Greutate: 3.5 kg
Set livrare
Inel de fixare
Se livreaza fara acumulatori
Cod comanda: 4933459729
Preț: 3.023,79 LEI
Pret fara TVA: 2.499,00 LEI
- Stoc limitat