Masina de gaurit/insurubat cu 2 acumulatori 18V 5.0Ah, 158 Nm, MIlwaukee tip M18FDD3-502X
Cod: 4933479863
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 3.701,39 LEI
Pret fara TVA: 3.059,00 LEI
Descriere
Eficienta energetica mai mare sub sarcina, cuplu remarcabil de 158 Nm
Design extrem de compact de 173 mm lungime pentru acces in spatii inguste
Functie AUTOSTOP™ pentru a proteja de suprarotire intr-un blocaj pentru o siguranta sporita
Cele mai rapide aplicatii de gaurire sub sarcina
Iluminare LED a spatiului de lucru
Indicator care afiseaza nivelul de energie ramas
Clema pentru curea reversibila, integral din metal, pentru agatarea rapida si usoara a sculei
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Specificatii
Capacitate acumulator: 5.0 Ah
Tip acumulator: Li-Ion REDLINK™ Intelligence
Numar acumulatori: 2
Timp incarcare standard: 59 min
Turatie: Reglabila
Trepte de viteza: 2
Turatie: Treapta I: 0 - 500 rpm / Treapta II: 0 - 2100 rpm
Diametru max. gaurire otel: 16 mm
Diametru max. gaurire lemn: 89 mm
Moment max. strangere: 158 Nm
Mandrina: 13 mm
Set livrare
2 x M18 B5 Acumulator,
M12-18 FC Încarcător,
Cutie HD
Cod comanda: 4933479863
Tensiune acumulator: 18.0 V
Capacitate acumulator: 5.0 Ah
Numar acumulatori: 2
Turatie: Reglabila
Trepte de viteza: 2
Moment max. strangere: 158 Nm
Mandrina: 13 mm