Masina de gaurit/insurubat 18V, SOLO, tip M18BLDD2-0X
Cod: 4933464514
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 1.499,19 LEI
Pret fara TVA: 1.239,00 LEI
Descriere
Noul design de motor fara perii ofera un cuplu cu 40% mai mare decat modelul anterior - pana la 82 Nm
Masina de gaurit cu motor fara perii cu o lungime de numai 180 mm
Mandrina metalica puternica Heavy Duty de 13 mm pentru schimbarea rapida si o prindere mai buna a burghielor.
Turatie optimizata pentru gaurire si fixari mai rapide (0 - 550 /0 - 1800 rpm)
Indicator nivel incarcare acumulator si lumina LED incorporate
Clema pentru curea reversibila, integral din metal, pentru agatarea rapida si usoara a sculei
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Specificatii
Capacitate acumulator: Se livreaza fara acumulatori
Tip acumulator: Li - Ion
Turatie: Reglabila
Trepte de viteza: 2
Turatie: Treapta I: 0 - 550 rpm / Treapta II: 0 - 1800 rpm
Diametru max. gaurire otel: 13 mm
Diametru max. gaurire lemn: 76 mm
Moment max. strangere: 82 Nm
Mandrina: 13 mm
Greutate: 2.0 kg
Cod comanda: 4933464514
Preț: 1.499,19 LEI
Pret fara TVA: 1.239,00 LEI
- Intreaba stoc
Tensiune acumulator: 18.0 V
Tip acumulator: Li - Ion
Turatie: Reglabila
Trepte de viteza: 2
Moment max. strangere: 82 Nm
Mandrina: 13 mm
Greutate: 2.0 kg
Incarcator Milwaukee M12™ - M18™, tip M12-18 C
Preț: 627,99 LEI
Cod: 4932352959
- Intreaba stoc
Acumulator Milwaukee 18V 2Ah, M18B2
- In stoc
Acumulator Milwaukee 18V 4Ah, M18B4
- Stoc limitat
Incarcator secvential cu 6 porturi Milwaukee M14™ - M18™, tip M1418C6
Acumulator Milwaukee RedLithium 18V 5Ah, M18B5
- In stoc
Incarcator Milwaukee M12™ - M18™, tip M12-18FC
- Stoc limitat
Pachet 2 Acumulatori Milwaukee 18V 5Ah, M18B52
Acumulator Milwaukee High Output 18V 5.5Ah, M18HB5.5
Acumulator Milwaukee High Output 18 3Ah, M18HB3
Incarcator dublu Milwaukee M18™, tip M18DFC
Acumulator Milwaukee 18V 5Ah, M18™ B5-CR cu rezistenta la actiunea substantelor chimice
Acumulator Milwaukee FORGE™ 18V 8Ah, M18FB8