Masina de gaurit/insurubat cu percutie 18V, Li-Ion, 60 Nm, SOLO, cutie plastic, tip M18CBLPD-0X
Cod: 4933464557
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 1.196,69 LEI
Pret fara TVA: 989,00 LEI
Descriere
Masina de gaurit cu percutie, compacta, cu motor fara perii, are o lungime de 165 mm, pentru acces în spatii înguste.
Mandrina metalica puternica heavy duty de 13 mm pentru schimbarea rapida si o prindere mai buna a burghielor.
Cuplu de 60 Nm, cel mai bun raport putere - dimensiune.
Clema pentru curea reversibila, integral din metal, pentru agatarea rapida si usoara a sculei.
Indicator nivel încarcare acumulator si lumina LED încorporate.
Trepte de viteza: 2
Turatie: Treapta I: 0 - 500 rpm / Treapta II: 0 - 1800 rpm
Moment max. strangere: 60 Nm
Numar maxim de percutii: 27000 bpm
Diametru max. gaurire otel: 13 mm
Diametru max. gaurire lemn: 52 mm
Diametru max. gaurire zidarie: 16 mm
Greutate: 1.80 kg
Set livrare
Cutie plastic
Clemă pentru curea
Maner lateral
Cod comanda: 4933464557
Tensiune acumulator: 18.0 V
Trepte de viteza: 2
Moment max. strangere: 60 Nm
Greutate: 1.80 kg
Cutie plastic
Clemă pentru curea
Maner lateral
Set burghie ptr. metal Milwaukee, 10 buc., 3 - 10 mm, carcasa plastic, prindere HEX
Preț: 193,12 LEI
Pret fara TVA: 159,60 LEI
Cod: 48894759
- Intreaba stoc
Acumulator Milwaukee 18V 2Ah, M18B2
Preț: 761,09 LEI
- In stoc
Acumulator Milwaukee 18V 4Ah, M18B4
- Stoc limitat
Incarcator secvential cu 6 porturi Milwaukee M14™ - M18™, tip M1418C6
- Intreaba stoc
Acumulator Milwaukee RedLithium 18V 5Ah, M18B5
- In stoc
Incarcator Milwaukee M12™ - M18™, tip M12-18FC
- Stoc limitat
Pachet 2 Acumulatori Milwaukee 18V 5Ah, M18B52
Cutie scule Milwaukee PACKOUT™ 2
Cutie scule Milwaukee PACKOUT™ 3
Set 3 cutii PACKOUT™ 123
Acumulator Milwaukee High Output 18V 5.5Ah, M18HB5.5
Acumulator Milwaukee High Output 18 3Ah, M18HB3
Cutie cu doua sertare Milwaukee PACKOUT™
Acumulator Milwaukee 18V 5Ah, M18™ B5-CR cu rezistenta la actiunea substantelor chimice