Masina de gaurit/insurubat cu percutie 18V, 1 x 4.0 Ah + 1 x 2.0 Ah, Li-Ion, cutie plastic, tip M18BLPDRC-422C
Cod: 4933492825
Masina de gaurit/insurubat cu percutie 18V, 1 x 4.0 Ah + 1 x 2.0 Ah, Li-Ion, cutie plastic, tip M18BLPDRC-422C MILWAUKEE
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA
Pret de lista: 1.632,29 LEI
Pret fara TVA: 1.349,00 LEI
Descriere
Masina de gaurit compacta, cu percutie si motor fara perii, cu o lungime de 145 mm, pentru acces in spatii inguste
Mandrina metalica de 13 mm, rezistenta, pentru schimbarea rapida a burghiului si retinere a acestuia
Cuplu de 62 Nm - cel mai bun raport putere/marime
Clema de centura reversibila complet metalica pentru a agata scula rapid si usor
Indicator nivel incarcare acumulator si lumina LED incorporate
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Viteza optimizata pentru gaurire si prindere mai rapida (0 - 550/ 0 - 1700 rpm)
Specificatii
Tensiune acumulator: 18.0 V
Capacitate acumulator: 2.0 Ah; 4.0 Ah
Tip acumulator: Li-Ion
Numar acumulatori: 2
Turatie: Reglabila
Trepte de viteza: 2
Turatie: Treapta I: 0 - 500 / Treapta II: 0 - 1700 rpm
Diametru max. gaurire otel: 13 mm
Diametru max. gaurire lemn: 52 mm
Diametru max. gaurire zidarie: 16 mm
Mandrina: 13 mm
Greutate: 1.50 kg
Set livrare
1 x M18 B4, Acumulator
1 x M18 B2 Acumulator
M12-18 C Încarcător
Cutie plastic
Cod comanda: 4933492825
MILWAUKEE
Pret fara TVA: 1.349,00 LEI
  • Stoc limitat
Adauga in cos
Tensiune acumulator: 18.0 V
Tip acumulator: Li-Ion
Numar acumulatori: 2
Turatie: Reglabila
Trepte de viteza: 2
Mandrina: 13 mm