Masina de gaurit/insurubat cu percutie, 12V, 2 x 6Ah Li-Ion, 44 Nm, cutie plastic, tip M12FPD2MC-602X
Cod: 4933499463
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 2.055,79 LEI
Pret fara TVA: 1.699,00 LEI
Descriere
Motorul fara perii POWERSTATE™ asigura o putere mai mare cu o dimensiune mai compacta
Mandrina metalica de 13 mm pentru schimbarea rapida si fixarea superioara a burghielor
Indicatorul afiseaza nivelul de energie ramas
Iluminare cu LED puternica a spatiului de lucru
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M12™
Specificatii
Capacitate acumulator: 6.0 Ah
Tip acumulator: Li - Ion
Numar acumulatori: 2
Turatie: Reglabila
Trepte de viteza: 2
Turatie: Treapta I: 0 - 450 rpm / Treapta II: 0 - 1700 rpm
Moment max. strangere: 44 Nm
Numar maxim de percutii: 25500 bpm
Diametru maxim suruburi: 8 mm
Diametru max. gaurire otel: 13 mm
Diametru max. gaurire lemn: 35 mm
Diametru max. gaurire zidarie: 13 mm
Mandrina: 1 - 13 mm
Greutate: 1.5 kg
Set livrare
2 x M12 B6 acumulatori
Încarcator C12 C
Cutie HD
Cod comanda: 4933499463
Preț: 2.055,79 LEI
Pret fara TVA: 1.699,00 LEI
- Stoc limitat
Incarcator Milwaukee M12™, tip C12 C x 1 buc
Cod: 4932352000
Acumulator Milwaukee 12V 6Ah, M12B6 x 2 buc
Masina de gaurit/insurubat cu percutie 12V, Li-Ion, 44 Nm, SOLO, cutie plastic, tip M12FPD-0 x 1 buc
Tensiune acumulator: 12.0 V
Capacitate acumulator: 6.0 Ah
Tip acumulator: Li - Ion
Numar acumulatori: 2
Turatie: Reglabila
Trepte de viteza: 2
Moment max. strangere: 44 Nm
Diametru maxim suruburi: 8 mm
Mandrina: 1 - 13 mm
Greutate: 1.5 kg
2 x M12 B6 acumulatori
Încarcator C12 C
Cutie HD
Incarcator Milwaukee M12™, tip C12 C
Preț: 502,14 LEI
- In stoc
Acumulator Milwaukee 12V 2Ah, M12B2
- In stoc
Acumulator Milwaukee 12V 4Ah, M12B4
- Intreaba stoc
Incarcator secvential cu 6 porturi Milwaukee M14™ - M18™, tip M1418C6
- Intreaba stoc
Incarcator Milwaukee M12™ - M18™, tip M12-18FC
- Stoc limitat
Acumulator Milwaukee 12V 3Ah, M12B3
Acumulator Milwaukee 12V 6Ah, M12B6
Acumulator Milwaukee High Output 12V 2Ah, M12HB2.5
Acumulator Milwaukee High Output 12V 5Ah, M12HB5