Masina de gaurit/insurubat cu percutie, 12V, 2 x 4Ah, 38 Nm, cutie plastic, tip M12BPD-402C
Cod: 4933441935
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 1.704,89 LEI
Pret fara TVA: 1.409,00 LEI
Descriere
Masina de gaurit subcompacta cu percutie de înalta performanta are o lungime de doar 190 mm, fiind ideala pentru utilizarea în spatii înguste.
Mandrina metalica de 10 mm pentru schimbarea rapida si fixarea superioara a bitilor.
Mâner optimizat pentru un control mai bun si o manevrabilitate îmbunatatita.
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M12™.
Specificatii
Capacitate acumulator: 4.0 Ah
Tip acumulator: Li - Ion
Numar acumulatori: 2
Turatie: Reglabila
Trepte de viteza: 2
Turatie: Treapta I: 0 - 400 rpm / Treapta II: 0 - 1500 rpm
Moment max. strangere: 38 Nm
Numar maxim de percutii: 22500 bpm
Diametru max. gaurire otel: 10 mm
Diametru max. gaurire lemn: 22 mm
Diametru max. gaurire zidarie: 10 mm
Greutate: 1.5 kg
Set livrare
2 x M12 B4 acumulatori
Încarcător C12 C
Cutie plastic
Cod comanda: 4933441935
Incarcator Milwaukee M12™, tip C12 C x 1 buc
Cod: 4932352000
Acumulator Milwaukee 12V 4Ah, M12B4 x 2 buc
Masina de gaurit/insurubat cu percutie 12V, Li-Ion, 38 Nm, SOLO, cutie plastic, tip M12BPD-0 x 1 buc
Tensiune acumulator: 12.0 V
Capacitate acumulator: 4.0 Ah
Tip acumulator: Li - Ion
Numar acumulatori: 2
Turatie: Reglabila
Trepte de viteza: 2
Moment max. strangere: 38 Nm
Greutate: 1.5 kg
2 x M12 B4 acumulatori
Încarcător C12 C
Cutie plastic
Incarcator Milwaukee M12™, tip C12 C
Preț: 502,14 LEI
Pret fara TVA: 414,99 LEI
- In stoc
Acumulator Milwaukee 12V 2Ah, M12B2
Preț: 362,99 LEI
- In stoc
Acumulator Milwaukee 12V 4Ah, M12B4
- Intreaba stoc
Incarcator secvential cu 6 porturi Milwaukee M14™ - M18™, tip M1418C6
- Intreaba stoc
Incarcator Milwaukee M12™ - M18™, tip M12-18FC
- Stoc limitat
Acumulator Milwaukee 12V 3Ah, M12B3
Acumulator Milwaukee 12V 6Ah, M12B6
- Stoc limitat
Acumulator Milwaukee High Output 12V 2Ah, M12HB2.5
Acumulator Milwaukee High Output 12V 5Ah, M12HB5