M18FPD3100P-502P - MASINA DE GAURIT/INSURUBAT CU ACUMULATORI M18 2x18V/5Ah + ACCESORII, PACKOUT * 4933498240
Cod: 4933498240
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 3.350,49 LEI
Pret fara TVA: 2.769,00 LEI
Descriere
Eficienta energetica mai mare sub sarcina, cuplu remarcabil de 158 Nm
Design extrem de compact de 175 mm lungime pentru acces in spatii inguste
Functie AUTOSTOP™ pentru a proteja de suprarotire intr-un blocaj pentru o siguranta sporita
Mandrina din metal de 13 mm cu dinti din carbura pentru durabilitate maxima, aderenta si retinere a bitului
Specificatii
Capacitate acumulator: 5.0 Ah
Tip acumulator: Li-Ion RedLitium
Numar acumulatori: 2
Turatie: Reglabila
Trepte de viteza: 2
Turatie: Treapta I: 0 - 500 rpm / Treapta II: 0 - 2100 rpm
Moment max. strangere: 158 Nm
Numar maxim de percutii: 33000 bpm
Diametru max. gaurire otel: 16 mm
Diametru max. gaurire lemn: 89 mm
Diametru max. gaurire zidarie: 16 mm
Mandrina: 13 mm
Greutate: 1.20 kg
Set livrare
Set 75 burghie Biti
8 x burghie multimaterial
8 x burghie beton
4 x Capete tubulare
1 x PACKOUT Box
Cod comanda: 4933498240
Tensiune acumulator: 18.0 V
Capacitate acumulator: 5.0 Ah
Numar acumulatori: 2
Turatie: Reglabila
Trepte de viteza: 2
Moment max. strangere: 158 Nm
Mandrina: 13 mm