Fierastrau circular de banc cu acumulatori 54 V Li-Ion XR FLEXVOLT, 2x6.0 Ah, 210 mm, tip DCS7485T2-QW
Cod: DCS7485T2-QW
DEWALT Industrial Tool Co. Baltimore, USA |
Pret de lista: 6.229,08 LEI
Pret fara TVA: 5.148,00 LEI
Descriere
Motor puternic de 54 V fara perii pentru performante ridicate in toate aplicatiile
Sistemul ofera o capacitate de taiere de 610 mm intr-un design portabil pentru taierea la dimensiune a foilor de mari dimensiuni
Designul mesei turnate asigura acuratete si precizie
Blocaj rapid al ciopliturii cu scala mare pentru reglaje usoare si precise
Specificatii
Capacitate acumulator: 6.0 Ah
Tip acumulator: Li-Ion XR FlexVolt
Adancime de taiere maxima (la 90°): 65 mm
Adancime de taiere la 45°: 45 mm
Diametru disc: 210 mm
Diametru interior disc: 30 mm
Dimensiuni masa: 485 x 485 mm
Greutate: 21.5 kg
Cod comanda: DCS7485T2-QW
Preț: 6.229,08 LEI
Pret fara TVA: 5.148,00 LEI
- Intreaba stoc
Tensiune acumulator: 54.0 V
Capacitate acumulator: 6.0 Ah
Diametru disc: 210 mm
Diametru interior disc: 30 mm
Dimensiuni masa: 485 x 485 mm