Fierastrau alternativ (sabie) cu acumulatori 18V Li-Ion Forge 1x 8.0 Ah, Milwaukee SUPER SAWZALL M18 FUEL tip M18FSXMC-810C
Cod: 4933499455
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 4.657,29 LEI
Pret fara TVA: 3.849,00 LEI
Descriere
M18 FUEL™ Super Sawzall™ asigura puterea de a debita la aceeasi viteza
ca un fierastrau cu sabie cu cablu - avand capacitatea de 150 de taieri
in lemn de pin de 290 mm x 45 mm, cu o singura incarcare a
acumulatorului de 8.0 Ah
Sistemul HIGH OUTPUT™ ridica tehnologiile
M18 FUEL™ la un nou nivel si ofera performante extinse si timp de
functionare extins. Aceste scule sunt concepute pentru a maximiza
parteneriatul cu acumulatorii HIGH OUTPUT™
3000 CPM cu o lungime a cursei de 32 mm asigura debitare rapida si fara efort intr-o gama larga de materiale
setari variabile de viteza de la 1500 CPM pana la 3000 CPM, pentru a
permite alegerea vitezei potrivite pentru materialul debitat
Carlig de agatat rezistent, din metal, pentru gestionarea si siguranta locului de munca
Talpa ajustabila pentru o utilizare optimizata a panzelor
LED incorporat pentru iluminarea spatiului de lucru
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Specificatii
Frecventa curse: 0 - 3000 curse/min
Turatie: Reglabila
Turatie: 0 - 3000 rpm
Adancime de taiere in otel: 20 mm
Adancime de taiere in aluminiu: 25 mm
Numar min. curse: 3000 curse/min
Adancime de taiere in lemn: 300 mm
Adancime de taiere in PVC: 200
Tip acumulator: Li-Ion FORGE
Capacitate acumulator: 8.0 Ah
Timp incarcare acumulator: 87 min rapid; 180 min
Numar acumulatori: 2
Greutate: 5.5 kg
Set livrare
Cutie HD
Agatatoare
1 x 8.0 Ah
Incarcator
Cod comanda: 4933499455
acumulatorului de 8.0 Ah
Lungime cursa: 32 mm
Turatie: Reglabila
Turatie: 0 - 3000 rpm