Fierastrau alternativ (sabie) 18V, SUPER SAWZALL™ M18 FORGE™, 12 Ah, tip M18FSX-121C
Cod: 4933499177
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 5.153,39 LEI
Pret fara TVA: 4.259,00 LEI
Descriere
M18 FUEL™ Super Sawzall™ asigură puterea de a debita la aceeași viteză ca un fierăstrău cu sabie cu cablu - având capacitatea de 150 de tăieri în lemn de pin de 290 mm x 45 mm, cu o singură încărcare a acumulatorului de 12.0 Ah
3000 CPM cu o lungime a cursei de 32 mm asigură debitare rapidă și fără efort într-o gamă largă de materiale
Cârlig de agățat rezistent, din metal, pentru gestionarea și siguranța locului de muncă
Talpă ajustabilă pentru o utilizare optimizată a pânzelor
LED încorporat pentru iluminarea spațiului de lucru
Sistem flexibil de acumulatori: funcționează cu toți acumulatorii MILWAUKEE® M18™
Specificatii
Frecventa curse: 0 - 3000 curse/min
Turatie: Reglabila
Adancime de taiere in otel: 20 mm
Adancime de taiere in aluminiu: 25 mm
Adancime de taiere in lemn: 300 mm
Tip acumulator: Li - Ion
Tensiune acumulator: 18.0 V
Capacitate acumulator: 12.0 Ah
Greutate: 5.5 kg
Set livrare
Cutie HD
Agatatoare
1 x acumulator 18V, 12 Ah FORGE™
Incarcator M12 - M18
Cod comanda: 4933499177