Ciocan rotopercutor SDS-Plus 18V, 2 x 5.5 Ah Li-Ion, cu 4 functii si mandrina FIXTEC™, 2.5J, tip M18FHX-552X
Cod: 4933478889
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 5.334,89 LEI
Pret fara TVA: 4.409,00 LEI
Descriere
Cel mai rapid ciocan rotopercutor din clasa sa
Realizeaza pana la 125 de gauri ⌀10 x 50 mm cu o singura incarcare a acumulatorului M18™ HIGH OUTPUT™ 5.5 Ah
Sistem FIXTEC™ - schimbare rapida, fara cheie intre burghiele SDS-Plus si mandrina metalica de 13 mm
4 moduri de lucru: gaurire cu percutie, daltuire, gaurire si variolock pentru versatilitate maxima
Compatibil cu extractorul de praf M18 FCDDEXL sau M18 FDDEXL
Specificatii
Capacitate acumulator: 5.5 Ah
Tip acumulator: Li-Ion
Numar acumulatori: 2
Turatie: 0 - 1330 rpm
Numar percutii: 0 - 4800 percutii/min
Energie impact: 2.5 J
Sistem prindere burghiu: SDS-Plus
Diametru max. gaurire lemn: 28 mm
Diametru max. gaurire zidarie: 26 mm
Diametru max. gaurire otel: 13 mm
Greutate: 4.4 kg
Set livrare
2 x M18 HB5.5 Acumulator, M12-18 FC Incarcator, Cutie HD
Maner lateral, limitator de adancime, lubrifiant, mandrina metalica FIXTEC™ 13 mm
Cod comanda: 4933478889
Tensiune acumulator: 18.0 V
Capacitate acumulator: 5.5 Ah
Tip acumulator: Li-Ion
Numar acumulatori: 2
Turatie: 0 - 1330 rpm
Energie impact: 2.5 J
Greutate: 4.4 kg
Pachet 2 Acumulatori Milwaukee 18V 5Ah, M18B52
Preț: 2.043,69 LEI
Pret fara TVA: 1.689,00 LEI
Cod: 4932451242
- Intreaba stoc
Acumulator Milwaukee High Output 18V 5.5Ah, M18HB5.5
Preț: 1.341,89 LEI
- Intreaba stoc
Set burghie aspiratie praf Milwaukee, 5 - 12 mm, prindere SDS Plus
Acumulator Milwaukee FORGE™ 18V 8Ah, M18FB8