Cheie digitala cu clichet, compatibila cu acumulatori M12 Li-Ion REDLITHIUM™ 12V, 203.4 Nm, SOLO, Milwaukee tip M12ONEFTR12-201C
Cod: 4933464969
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 5.516,39 LEI
Pret fara TVA: 4.559,00 LEI
Descriere
Ofera un cuplu intre 16.9 - 203.4 Nm si precizie ±2% pentru un cuplu critic de fixare
Momentul de strangere complet reglabil pentru a evita strangerea excesiva
Patru moduri de masurare (ft-lb, in-lb, Nm, Kg-cm) si 15 presetari disponibile
Design durabil care rezista la cele mai solicitante aplicatii de pe santier
Sase limbi pre-programate, printre care si engleza, spaniola si franceza
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M12
Precizie: CW ±2 %, CCW ±3%
Cuplu: 16.9 - 203.4 Nm
Specificatii
Capacitate acumulator: Se livreaza fara acumulatori
Moment max. de rotatie: 203.4 Nm
Turatie: 0 - 100 rpm
Mandrina: Patrat 1/2"
Tip acumulator: Li-Ion REDLINK™ Intelligence
Turatie: Reglabila
Greutate: 2.6 kg
Set livrare
Valiza de transport
Cod comanda: 4933464969
Precizie: CW ±2 %, CCW ±3%
Cuplu: 16.9 - 203.4 Nm
Tensiune acumulator: 12.0 V