Cheie cu clichet cu acumulatori M12 FUEL™ 12V, 1/2"+3/8", 81 Nm, Milwaukee tip M12FIR12-0, SOLO
Cod: 4933459800
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 1.632,29 LEI
Pret fara TVA: 1.349,00 LEI
Descriere
Cheie cu clichet Milwaukee 12V, 1/2" din clasa M12 FUEL™ subcompact dispune de un cuplu maxim de pana la 81 Nm si o turatie de 175 rpm
Designul capului cu profil redus permite un acces mai bun in spatii inguste
Comutatorul metalic cu viteza variabila asigura cel mai bun control al sculei
Se livreaza cu adaptor 3/8".
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M12™
Specificatii
Capacitate acumulator: Se livreaza fara acumulatori
Moment max. de rotatie: 81 Nm
Turatie: 0 - 175 rpm
Mandrina: 3/8"; 1/2"
Tip acumulator: Li-Ion
Trepte de viteza: 1
Turatie: Reglabila
Greutate: 1.50 kg
Set livrare
Echipament standard: Adaptor 3/8″
Cod comanda: 4933459800
Scos din productie
Cheie cu clichet cu acumulatori M12 FUEL™ 12V, 1/2"+3/8", 81 Nm, Milwaukee tip M12FIR12-0, SOLO - scos din productie
Se livreaza cu adaptor 3/8".
Tensiune acumulator: 12.0 V
Moment max. de rotatie: 81 Nm