Cheie cu clichet cu acumulatori 12V, 1/4" si 3/8", 81Nm, 2x2.0 Ah, Milwaukee M12FPTR-202X
Cod: 4933499411
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 2.358,29 LEI
Pret fara TVA: 1.949,00 LEI
Descriere
Cu un cuplu maxim de pana la 80 Nm si 350 rpm, aceasta scula ofera combinatia perfecta de putere si viteza
Cel mai bun acces din clasa sa in spatii restranse
Gatul extins permite utilizatorilor un acces mai bun in locurile greu accesibile
Cheile tubulare pass-through de pana la 15 mm permit utilizatorilor sa fixeze si sa desprinda confortabil piulitele de pe suruburi de orice lungime
Include tubulare de la 8 mm la 19 mm, precum si 21 mm
Declansatorul metalic cu viteza variabila asigura un control suprem al sculei
Sistem flexibil de acumulatori: functioneaza cu toti acumulatorii MILWAUKEE® M12™
Specificatii
Capacitate acumulator: 2.0 Ah
Moment max. de rotatie: 81 Nm
Turatie: 0 - 350 rpm
Tip acumulator: Li-Ion
Turatie: Reglabila
Lungime: 386 mm
Greutate: 1.20 kg
Set livrare
Cod comanda: 4933499411
Tensiune acumulator: 12.0 V
Capacitate acumulator: 2.0 Ah
Moment max. de rotatie: 81 Nm
Turatie: 0 - 350 rpm
Tip acumulator: Li-Ion
Turatie: Reglabila
Lungime: 386 mm