Debitator MILWAUKEE cu acumulatori 72V, 6Ah, disc 350mm, tip MXFCOS350-602
Cod: 4933464881
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 13.695,99 LEI
Pret fara TVA: 11.319,00 LEI
Descriere
Primul fierastrau de 350 mm cu acumulator de pe piata ce livreaza puterea de a taia beton armat cu o capacitate a panzei de 350 mm
Fara dureri de cap din cauza benzinei: Poate fi folosit în interior datorita emisiilor zero de fum
Performanta echivalenta cu cea a fierastraului cu motor termic, o viteza de mers în gol de 5370 RPM si o adancime de taiere de 125 mm
Mai silentios, cu vibratii mai reduse si cu o greutate optima, fata de fierastraul cu motor termic
Separat, este disponibil caruciorul pentru fierastrau MXF COSC pentru a mentine taieturi drepte
Specificatii
Diametru disc: 350 mm
Tensiune acumulator: 72.0 V
Tip acumulator: Li-Ion
Capacitate acumulator: 6.0 Ah
Greutate: 16.7 kg
Set livrare
Disc diamantat HUDD 350 MM (4932471985)
2 x MXF XC406 Acumulator
Încarcător MXF C
Cod comanda: 4933464881
Acumulator Milwaukee MX FUEL™ REDLITHIUM™, 72V, 6Ah, MXFXC406 x 2 buc
Cod: 4933471837
Incarcator Milwaukee MX FUEL™, tip MXFC x 1 buc
Debitator MILWAUKEE cu acumulatori 72V, SOLO, disc 350mm, tip MXFCOS350-0 x 1 buc
Adancime maxima de taiere: 125 mm
Diametru disc: 350 mm
Tensiune acumulator: 72.0 V
Tip acumulator: Li-Ion
Capacitate acumulator: 6.0 Ah
Greutate: 16.7 kg
2 x MXF XC406 Acumulator
Încarcător MXF C
Disc diamantat ECO LINE, pentru beton, 350x25.4 mm
Preț: 490,17 LEI
Pret fara TVA: 405,10 LEI
- In stoc
Disc diamantat Best, pentru beton, 350x20/25.4 mm
Preț: 991,44 LEI
- Intreaba stoc
Acumulator Milwaukee MX FUEL™ REDLITHIUM™, 72V, 6Ah, MXFXC406
- Intreaba stoc
Acumulator Milwaukee MX FUEL™ REDLITHIUM™, 72V, 3Ah, MXFCP203
Incarcator Milwaukee MX FUEL™, tip MXFC
Disc diamantat ROAD, pentru asfalt/beton, 350x25.4 mm
Cod: CM350ST
- Stoc limitat
Disc diamantat GEPARD, pentru beton armat/piatra, 350x30 mm
Cod: GE350
- Stoc limitat
Disc diamantat segmentat LE-PLUS pentru beton, 350x30/25.4 mm
Cod: LE-PLUS350
Disc diamantat MAXON segmentat pentru beton, caramida, 350x25.4 mm
Cod: MSZ350C
- In stoc
Disc diamantat continuu Maxon Turbo pentru beton, caramida, 350x22.2 mm
Cod: MT350C
Disc diamantat ROAD Beton Star, pentru beton/asfalt, 350x25.4 mm