Pachet 3 acumulatori 12V / 6Ah Li-Ion si incarcator C12C, Milwaukee, tip M12NRG-603
Cod: 4933459208
MILWAUKEE ELECTRIC TOOL CORPORATION, Brookfield, Wisconsin, USA |
Pret de lista: 2.043,69 LEI
Pret fara TVA: 1.689,00 LEI
Descriere
Set acumulatori + incarcator Milwaukee
3 acumulatori 12V 6Ah tip M12B6
Incarcator 12V tip C12C
Durata incarcare acumulator: max. 130 minute
Specificatii
Capacitate acumulator: 6.0 Ah
Tip acumulator: Li-Ion REDLINK™ Intelligence
Timp incarcare standard: 130 min
Timp incarcare, acumulator 2,0 Ah (80%/100%): 40 min
Timp incarcare, acumulator 3,0 Ah (80%/100%): 70 min
Timp incarcare, acumulator 4,0 Ah (80%/100%): 80 min
Timp incarcare, acumulator 5,0 Ah (80%/100%): 110 min
Timp incarcare, acumulator 6,0 Ah (80%/100%): 130 min
Set livrare
Cod comanda: 4933459208
Incarcator 12V tip C12C
Tensiune acumulator: 12.0 V
Capacitate acumulator: 6.0 Ah