Carota diamantata DIATECH CRT275SP, prindere 1.1/4", Ø275 x 450, segment 10 mm
Cod: CRT275SP
Diatech |
Specificatii
Lungime: 450 mm
Inaltime segment: 10 mm
Prindere: 1.1/4"
Grosime segment: 4.5 mm
Cod comanda: CRT275SP
Diametru carota (Ø): 275 mm
Lungime: 450 mm
Inaltime segment: 10 mm
Prindere: 1.1/4"
Grosime segment: 4.5 mm