Ranga 1400 mm ORIT model 1400CBRS
Cod: 1400CBRS
Ranga 1400 mm ORIT model 1400CBRS ORIT
ORIT B.V., Staphorst, Olanda
Pret de lista: 249,27 LEI
Pret fara TVA: 206,01 LEI
Descriere
Ranga extem de robusta cu cap sferic de prindere si varf lat.
Otel forjat, tratat la cald, pentru cresterea durabilitatii.
Extrem de robusta, pentru lucrari grele.
7 ani garantie!
Date tehnice
Lungime: 1400 mm
Lungime parte rotunda: 600 mm
Lungime parte patrata: 800 mm
Culoare: galben RAL1021
Greutate: 8.3 kg
Cod comanda: 1400CBRS
ORIT
ORIT B.V., Staphorst, Olanda
Pret fara TVA: 206,01 LEI
  • Intreaba stoc
Adauga in cos
7 ani garantie!
Lungime: 1400 mm
Lungime parte rotunda: 600 mm
Lungime parte patrata: 800 mm