Ranga 1200 mm ORIT model 1200CBRS
Cod: 1200CBRS
Ranga 1200 mm ORIT model 1200CBRS ORIT
ORIT B.V., Staphorst, Olanda
Pret de lista: 214,41 LEI
Pret fara TVA: 177,20 LEI
Descriere
Ranga extem de robusta cu cap sferic de prindere si varf lat.
Otel forjat, tratat la cald, pentru cresterea durabilitatii.
Extrem de robusta, pentru lucrari grele.
7 ani garantie!
Date tehnice
Lungime: 1200 mm
Lungime parte rotunda: 500 mm
Lungime parte patrata: 700 mm
Culoare: galben RAL1021
Greutate: 7.4 kg
Cod comanda: 1200CBRS
ORIT
ORIT B.V., Staphorst, Olanda
Pret fara TVA: 177,20 LEI
  • Intreaba stoc
Adauga in cos
7 ani garantie!
Lungime: 1200 mm
Lungime parte rotunda: 500 mm
Lungime parte patrata: 700 mm