Pompa drenaj apa curata QDX10-16-0.75TF
Descriere
Temperatura lichidului: max. 40ºC
Variatia maxima a tensiunii ±10%, fata de valoarea nominala de pe eticheta
Adancimea maxima de imersie a pompei: 20 m sub nivelul lichidului
Numar maxim de porniri pe ora: 20 egal distribuite
Putere: 0.75 kW/ 1 CP
Debit maxim: 15 m³/h
Corpul pompei: fonta
Greutate: 17 kg
Specificatii
Adancime maxima de scufundare: 20 m
Putere motor (W): 750 W
Tensiune alimentare: 220 V
Temperatura apa (maxima): 40 °C
Filet: 2"
Dimensiuni (L x l x H): 395x270x240 mm
Greutate: 16.5 kg
Observatii
Cod comanda: 400240
Preț: 489,08 LEI
Pret fara TVA: 404,20 LEI
- Intreaba stoc
Putere: 0.75 kW/ 1 CP
Debit maxim: 15 m³/h
Corpul pompei: fonta
Greutate: 17 kg
Debit maxim transportat: 15000 l/h
Putere motor (W): 750 W
Tensiune alimentare: 220 V
Filet: 2"