Hidrofor HE-JET1100G2-INOX, 50L, 1100W, 48m, 100 l/min
Descriere
HE-JET1100G2-INOX este un hidrofor cu jet pentru apa curata, cu vas din INOX
Hidroforul este alcatuit din motor asincron, carcasa, pompa de apa si butelie.
Include un rotor tip vortex, electropompe periferice.
Pompa hidroforului JET1100G2 adopta o structura unica si are optiunea de autoamorsare.
Material turbina/rotor - Noryl (PPO)
Material arbore antrenare - Inox AISI 304
Presetupa (turbina mecanica) - Ceramica/Grafit/NBR
Bobinaj motor - Cupru
Tip presostat - Clasic-mecanic
Mod functionare - Turatie fixa
Clasa serviciu functionare - Continuu - S1
Temperatura maxima lichid vehiculat - 40°C
Adancime maxima de absorbtie - 9 m
Material exterior - INOX
Specificatii
Putere motor (W): 1100 W
Volum rezervor: 50 l
Debit maxim transportat: 6000 l/h
Adancime de aspiratie maxima: 9 m
Inaltime maxima de refulare: 48 m
Filet: 1"
Greutate: 12 kg
Observatii
10m - 4.8 m³/h
15m - 4.4 m³/h
20m - 4.0 m³/h
30m - 2.8 m³/h
40m - 1.2 m³/h
Cod comanda: 233745
Preț: 1.350,66 LEI
Pret fara TVA: 1.116,25 LEI
- Intreaba stoc
Bobinaj motor - Cupru
Tip presostat - Clasic-mecanic
Mod functionare - Turatie fixa
Material exterior - INOX
Tensiune alimentare: 220 V
Putere motor (W): 1100 W
Volum rezervor: 50 l
Filet: 1"