Hidrofor 35m, butelie 50l, AUTOJET 505A
Descriere
Este dotat cu butelie de 24 de litri cu membrana de cauciuc alimentar.
Presostat pentru reglarea presiuni de lucru.
Manometru pentru urmarirea acestei presiuni.
Livrat impreuna cu ejectorul necesar a fi montat pe aspiratie.
motor de inductie cu 2 poli
monofazat: 50 Hz
izolatie: clasa B
protectie: IP 44
cu protectie pentru capacitor si împotriva supraîncalzirii
carcasa pompei: fonta
suport motor: aluminiu/fonta
rotor: alama/nylon
arbore motor: inox sau CS45#
etansant mecanic: ceramic/grafit
bobinaj de cupru
Specificatii
Debit maxim transportat: 1800 l/h
Adancime de aspiratie maxima: 35 m
Inaltime maxima de refulare: 82 m
Dimensiuni (L x l x H): 525 x 240 x 310 mm
Greutate: 27 kg
Cod comanda: 200640
Preț: 1.387,93 LEI
Pret fara TVA: 1.147,05 LEI
- Intreaba stoc
motor de inductie cu 2 poli
monofazat: 50 Hz
izolatie: clasa B
protectie: IP 44
carcasa pompei: fonta
suport motor: aluminiu/fonta
rotor: alama/nylon
arbore motor: inox sau CS45#
bobinaj de cupru
Putere motor (W): 1100 W