Hidrofor 25m, butelie 24l, AUTOJET 370A
Descriere
Este dotat cu butelie de 24 de litri cu membrana de cauciuc alimentar.
Presostat pentru reglarea presiuni de lucru.
Manometru pentru urmarirea acestei presiuni.
Livrat impreuna cu ejectorul necesar a fi montat pe aspiratie.
Izolatie: clasa B
Protectie: IP 44
Rotor: alama/nylon
Arbore motor: inox
Etansare mecanica: ceramica/grafit
Bobinaj de cupru
Specificatii
Putere motor (W): 550 W
Volum rezervor: 24 l
Debit maxim transportat: 1900 l/h
Adancime de aspiratie maxima: 25 m
Inaltime maxima de refulare: 58 m
Filet: 1"
Dimensiuni (L x l x H): 435 x 230 x 310 mm
Greutate: 15.0 kg
Cod comanda: 200540
Preț: 863,27 LEI
Pret fara TVA: 713,45 LEI
- Intreaba stoc
Izolatie: clasa B
Protectie: IP 44
Rotor: alama/nylon
Arbore motor: inox
Bobinaj de cupru
Tensiune alimentare: 230 V
Putere motor (W): 550 W
Volum rezervor: 24 l
Filet: 1"