Generator de curent monofazat, pornire electrica, 11 kW, tip AGT 11501 HSBE R16
Cod: AGT11501HSBER16
Generator de curent monofazat, pornire electrica, 11 kW, tip AGT 11501 HSBE R16 AGT
Pret de lista: 20.697,50 LEI
Pret fara TVA: 17.105,37 LEI
Descriere
Tip: OHV,  doi cilindri in V, 4 timpi, racire cu aer, filtru dublu de aer
Alternator sincron, monofazat, fara perii.
Protectie termica
Protectie lipsa ulei
Indicator nivel combustibil
Intrerupator magnetotermic bipolar
RCBO (protecție diferentială)
Starter electric, contact de pornire cu cheie
Carburator dublu, cu electrovalva
Specificatii
Tensiune iesire: 220 V
Putere maxima: 11 kW
Putere continua la 220V: 9.5 kW
Marca motor: Honda
Model motor: GX630 New-Twin
Tip motor: OHV - 2 cilindri in V, 4 timpi, racire cu aer
Putere motor: 24.6 CP
Combustibil: Benzina
Tip pornire: Electrica (la cheie)
Capacitate cilindrica: 688 cmc
Turatie nominala motor: 3000 rpm
Consum combustibil (@75%): 3.7 l/h
Consum combustibil (@ 100%): 4.2 l/h
Volum rezervor combustibil: 16 l
Autonomie (@ 75%): 4.3 h
Autonomie (@ 100%): 3.8 h
Volum baie ulei motor: 1.9 l
Contor ore: Da
Voltmetru: Da
Prize: 1 x 220 V CEE 64 A; 1 x CEE 32A; 1 x 220V Schuko 16 A
Senzor lipsa ulei : Da
Clasa de protectie: IP23
Dimensiuni: 880 x 575 x 705 mm
Greutate: 120 kg
Set livrare
Acumulator 12V 35Ah
Contor ore funtionare
1 priza tip schuko 16A
1 priza monofazata tip CEE 32A
1 priza monofazata tip CEE 64A
Cod comanda: AGT11501HSBER16
AGT
Pret fara TVA: 17.105,37 LEI
  • Intreaba stoc
Adauga in cos
Protectie termica
Protectie lipsa ulei
Indicator nivel combustibil
RCBO (protecție diferentială)
Tensiune iesire: 220 V
Putere maxima: 11 kW
Marca motor: Honda
Model motor: GX630 New-Twin
Putere motor: 24.6 CP
Combustibil: Benzina
Capacitate cilindrica: 688 cmc
Autonomie (@ 75%): 4.3 h
Autonomie (@ 100%): 3.8 h
Volum baie ulei motor: 1.9 l
Contor ore: Da
Voltmetru: Da
Senzor lipsa ulei : Da
Clasa de protectie: IP23
Dimensiuni: 880 x 575 x 705 mm
Greutate: 120 kg
Acumulator 12V 35Ah
Contor ore funtionare
1 priza tip schuko 16A
1 priza monofazata tip CEE 32A
1 priza monofazata tip CEE 64A