Freza pentru zapada cu senile, latime de lucru 605mm, HSS760A ETD
Cod: HSS760AETD
Freza pentru zapada cu senile, latime de lucru 605mm, HSS760A ETD HONDA
Honda Motor Co., Ltd, Tokyo, Japonia
Pret de lista: 26.371,50 LEI
Pret fara TVA: 21.794,63 LEI
Descriere
Freza de zapada cu doua stadii Honda HSS 760A seria 7 ETD, 60.5 cm latime de lucru, este echipata cu caracteristici profesionale care au facut ca zapada nedorita sa fie usor si rapid de curatat.
Sunt masini puternice care vin cu actionare hidrostatica si multe alte inovatii Honda.
Cu capacitatea de a degaja 42 de tone pe ora, Freza de zapada cu doua stadii Honda HSS 760A seria 7 ETD, 60.5 cm latime de lucru, este extrem de puternica.
Specificatii
Model motor: HONDA GX200
Putere motor (CP): 5.6 CP
Tip pornire: La sfoara; Electrica 220 V
Latime de lucru: 605 mm
Autotractare: Da
Volum rezervor combustibil: 3.1 l
Numar viteze: Avans hidrostatic
Cauciucuri: Senile
Greutate: 115 kg
Cod comanda: HSS760AETD
HONDA
Pret fara TVA: 21.794,63 LEI
  • Intreaba stoc
Adauga in cos
Model motor: HONDA GX200
Putere motor (CP): 5.6 CP
Latime de lucru: 605 mm