Freza pentru zapada cu roti, latime de lucru 710mm, HSS970A ETD
Cod: HSS970AETD
Freza pentru zapada cu roti, latime de lucru 710mm, HSS970A ETD HONDA
Honda Motor Co., Ltd, Tokyo, Japonia
Pret de lista: 28.559,15 LEI
Pret fara TVA: 23.602,60 LEI
Descriere
Cand simti ca toata zapada lumii a cazut la picioarele tale, singura masina potrivita este Freza de zapada cu doua stadii Honda HSS 970A seria 9 ETD, 71 cm latime de lucru.
Atacarea multiplelor straturi de zapada groasa si grea nu intimideaza Freza de zapada cu doua stadii Honda HSS 970A seria 9 ETD, 71 cm latime de lucru.
Aceasta are capacitatea de a degaja pana la 50 de tone pe ora.
Specificatii
Model motor: HONDA GX270
Putere motor (CP): 8.6 CP
Tip pornire: La sfoara; Electrica 220 V
Latime de lucru: 710 mm
Autotractare: Da
Volum rezervor combustibil: 5 l
Numar viteze: Avans hidrostatic
Cauciucuri: Senile
Greutate: 125 kg
Cod comanda: HSS970AETD
HONDA
Pret fara TVA: 23.602,60 LEI
  • Intreaba stoc
Adauga in cos
Model motor: HONDA GX270
Putere motor (CP): 8.6 CP
Latime de lucru: 710 mm