Aparat de taiere cu plasma 15mm Telwin INFINITY PLASMA40
Cod: TW-816145
Aparat de taiere cu plasma 15mm Telwin INFINITY PLASMA40 TELWIN
TELWIN SpA. Villaverla, Italia
Pret de lista: 3.345,14 LEI
Pret fara TVA: 2.764,58 LEI
Descriere
Costuri de operare scazute.
Sigur datorita lipsei gazului inflamabil (foloseste aer comprimat).
Cu protectie termostatica, la subtensiune, supratensiune, suprasarcina.
Led indicator cand pistoletul este sub tensiune.
Led indicator pentru schimbarea duzei de taiere.
Vizualizarea presiunii aerului comprimat de alimentare.
Complet echipat cu torta de taiere cu furtun de 4m.
Fabricat in Italia.
Specificatii
Alimentare: 230 V
Grosime maxima de taiere: 15 mm
Curent de taiere, minim: 10 A
Curent de taiere, maxim: 40 A
Curent de taiere maxim, la 20%: 40 A
Tensiune maxima in gol: 313 V
Curent absorbit, max.: 29 A
Putere absorbita, max.: 4.0 kW
Siguranta fuzibila de retea: 16 A
Randament ɳ: 85 %
Factor de putere, cos φ: 0.7
Grad de protectie: IP23
Debit aer comprimat: 100 l/min
Presiune aer comprimat: 4 ÷ 5 bar
Dimensiuni (L x l x H): 550 x 145 x 240 mm
Greutate: 6.5 kg
Set livrare
Torta de taiere tip PH, 4m.
Cablu 3m cu cleste de masa.
Observatii
Cod comanda: TW-816145
TELWIN
TELWIN SpA. Villaverla, Italia
Pret fara TVA: 2.764,58 LEI
  • Stoc limitat
Adauga in cos
Costuri de operare scazute.
Fabricat in Italia.
Alimentare: 230 V
Curent de taiere, minim: 10 A
Curent de taiere, maxim: 40 A
Tensiune maxima in gol: 313 V
Curent absorbit, max.: 29 A
Putere absorbita, max.: 4.0 kW
Randament ɳ: 85 %
Factor de putere, cos φ: 0.7
Grad de protectie: IP23
Debit aer comprimat: 100 l/min